DAHA NEKADAR

İstanbul Ümraniye'de Yasandı

Olay, Ümraniye Fatih Sultan Mehmet Mahallesi'nde bulunan sitede sabah saatlerinde meydana geldi. İddiaya göre, Suat Güney, sitede bulunan dairelerinde önce kızları Mine Güney (30), Zeliha Güney (31)'i daha sonra da dini nikahlı eşini Yasemin Ünlü'yü ta-banc-ayla vu-rdu.
Olayın duyulmasıyla birlikte siteye çok sayıda polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekiplerinin yaptığı kontrolde 3 kişinin ö-ldü-ğü belirlendi.
İKİ DAİREDE Cİ-NA-YET
Olay yeri inceleme ekipleri tarafından yapılan inceleme sonrasında cen-azeler İstanbul Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Suat Güney'in önce tek yaşayan kızını ö-ldür-düğü sonrasında diğer kızı ile birlikte yaşayan imam nikahlı karısı Yasemin Ünlü'yü vur-duğu öğrenildi.
"14 YILDIR BURADAYIM İLK DEFA BÖYLE BİR OLAY OLDU"
Olayla ilgili konuşan site sakini Yasemin Sevimli, "Bu sitede kapı gıcırtısı bile duyulmazdı. Böyle bir olayı, 14 yıldır burada yaşıyorum ilk defa gördüm. Çok dehşete kapıldık ve üzüldük. Adam kaçmış" dedi.
Olayla ilgili başka bir site sakini de, "Ta-ban-cayla ö-ldür-müş. İlk önce kızını ö-ldür-müş. Diğer kızını ve karısını vu-rmuş. Okuldan geldiğimde polisleri gördüm" diye konuştu.

İstanbul Ümraniye'de Yasandı


FOTO GALERİLER

DAHA NEKADAR © 2015 Tüm hakları saklıdır   [Künye]   [İletişim]   [Kullanım ve Gizlilik şartları]   [Rss]   
Adres:
İletişim: