DAHA NEKADAR

Taner Ölmez Çocuğu

Yer aldığı yapımlarda gösterdiği oyunculuk performanslarının yanı sıra albüm çalışmalarıyla da sık sık gündeme gelen ünlü oyuncu Taner Ölmez, bu kez 'Hayatla Barış' filminin galasıyla dikkatleri üzerine topladı. Filmin yapımına ve hikayesine dair verdiği röportaj sırasında aile hayatından da bahseden ünlü oyuncu, ikinci kez baba olmak için gün saydığını belirterek yaşanan isim telaşından bahsetti.
Mucize Doktor dizisindeki 'Ali Vefa' rolü ile izleyicilerin beğenisini kazanan oyuncu Taner Ölmez, geçtiğimiz aylarda müjdeli haberi sosyal medya hesabından duyurmuştu. İkinci defa baba olmaya hazırlanan ünlü oyuncu, başrolünü oynadığı Hayatla Barış filminin röportajı sırasında doğacak çocuğunun ismini ilk kez açıkladı.

UZUN ZAMAN SONRA İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİLER!
28 Haziran 2021'de sade ve zarif bir düğün ile dünyaevine giren Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu çifti 2022'nin mart ayında ilk kızları Zeynep'i kucaklarına alarak ilk kez anne baba olmanın mutluluğunu yaşadı. Şimdilerde ikinci kez anne ve baba olmaya hazırlanan ünlü çift, uzun zamanın ardından Hayatla Barış filminin galasında ilk kez görüntülendi.

KIZLARININ İSMİNİ KENDİSİ SEÇMİŞTİ!
Röportajı sırasında ikinci bebeklerinin ismi için seçimi eşi Ece Çeşmioğlu'na bıraktığını dile getiren Taner Ölmez, kızlarının ismini kendinin seçtiğini ikinci çocukları için de isim seçimini eşinin yapmasını istediğini aktardı. İkinci kez baba olmasına günler kala heyecan ve mutluluğu bir arada yaşadığını ifade eden ünlü oyuncu, ikinci bebeklerinin cinsiyetinin erkek olduğunu söyledi. İsim seçimlerinde eşinin henüz net bir karara varamadığını dile getiren Taner Ölmez, gelen ısrarlar üzerine oğulları için 'Hazar' isminin olabileceğini duyurdu.

ANLAMI MERAK KONUSU OLDU!
Röportajın yayınlanmasından kısa bir süre sonra hızla yayılan isim, sosyal medyada büyük beğeni aldı. Ünlü çiftin oğulları için düşündüğü 'Hazar' isminin 'Barış, sulh ve huzur' anlamlarına geldiği öğrenildi.

Taner Ölmez Çocuğu


FOTO GALERİLER

DAHA NEKADAR © 2015 Tüm hakları saklıdır   [Künye]   [İletişim]   [Kullanım ve Gizlilik şartları]   [Rss]   
Adres:
İletişim: