DAHA NEKADAR

Kızıl Goncalarda Yeni Sahne

Kızıl Goncalar 8. bölüm fragmanında ortalık fena karışıyor. Köşeye iyice sıkışan Meryem yaşadığı olaylar karşısında devlete giderek şikayette bulunacağını ifade ediyor. Naim Efendi ise Meryem'i Hatay'a geri gönderme konusunda oldukça kararlı.

Hanım Anne Müyesser Hanım'ın da Naim Efendi ile işbirliği içine girip Meryem'i İstanbul'dan uzaklaştırmasında rol oynuyor. Diğer yandan Doktor Levent ise kızı Mira ile Zeynep arasında bir seçim yapmak zorunda kalıyor.KIZIL GONCALAR'IN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Cüneyd, Zeynep'i memleketi Hatay'a götürmeye çalışırken geride kalanlar büyük bir kaosun içine sürüklendi. Meryem kızını, Sadi Hüdayi ise Cüneyd için oldukça endişelendi. Cüneyd ve Zeynep geri döndükten sonra ise Naim Efendi'nin kızı Zeynep üzerinden kurduğu baskı gündemdeydi.

Cüneyd'in travmasının; 'annesinin, gözlerinin önünde intihar etmesi' olduğu ortaya çıktı. Diğer yandan bu bölümde Cüneyd ile Levent'in sohbeti sırasında değinilen Epstein davası ise oldukça dikkat çekici bulundu.

Zeynep'in Fransa'ya okumaya gitmesi hususunda ise yeni bir gelişme yaşandı. Zeynep Fransa'daki okula kabul edildi ancak annesi Meryem kabul edilmedi. Bundan dolayı annesini geride bırakan Zeynep Fransa'ya gitmek üzere uçağa gitti. Peki Zeynep Fransa'ya gidebilecek mi?

Kızıl Goncalarda Yeni Sahne


FOTO GALERİLER

DAHA NEKADAR © 2015 Tüm hakları saklıdır   [Künye]   [İletişim]   [Kullanım ve Gizlilik şartları]   [Rss]   
Adres:
İletişim: