DAHA NEKADAR

Esra Ezmeci

Hafta içi her gün Beyaz TV'de ekrana gelen Esra Ezmeci İle Yeni Baştan programına bu defa İpek ve Talip çiftinin anlattıkları damga vurdu. 3 yıllık evli olan genç çiftin arasında geçenler herkesi şaşırtı.
CANLI YAYINDAKİ İTİRAF ŞOKE ETTİ

Kocasının sürekli eve tatlı ve yemeklerle geldiğini söyleyen İpek Hanım eşinin getirdiği yemeklerden ve tatlılardan yemediği zaman huzursuzluk yaşadıklarını anlattı.

İlk başlarda hoşuna giden bu durum sağlık sorunları yaşamasına neden olunca İpek Hanım soluğu doktorda aldı. Eşinin doktora gitmesinden rahatsızlık duyan Talip Bey'in eşinden isteği pes dedirtti.
'OBEZ OLMAZSAN...'

İpek Hanım'ın canlı yayındaki itirafı ise herkesi şoke etti. İpek Hanım; 'Kocam obez olmazsan boşarım dedi' sözleriyle Esra Ezmeyici bile şaşırttı.

Esra Ezmeci, Talip Bey'e; 'Sen hazmı alıyorsun İpek yemek yiyince?' diye sordu.

Talip bey ise 'Ben kilonun ona yakıştığını düşünüyorum. Onu yemek yerken izlemek benim hoşuma gidiyor. Onun dolgun olmasını seviyorum' diyerek yanıt verdi.

Eşinin bu sözleri karşısında İpek Hanım kendini tutamadı ve yaşadığı bir olayı anlattı. İpek Hanım; 'Eşimin bilgisiyarında dosyada obez bir yerlerinden yağ sarkan kadınlar var' sizce normal mi bu diyerek Esra Ezmeci'ye soru sordu.

Esra Ezmeci ise 'Bunu itiraf etmek kolay değil ama böyle bir fantezisel mi diyeyim fetişistlik mi diyeyim. Bu tarz durumlar olabiliyor erkeklerde' diye yanıt verdi.

Esra Ezmeci


FOTO GALERİLER

DAHA NEKADAR © 2015 Tüm hakları saklıdır   [Künye]   [İletişim]   [Kullanım ve Gizlilik şartları]   [Rss]   
Adres:
İletişim: