DAHA NEKADAR

Bülent Ersoy Hakkında

Dünya evine girmeden önce Bülent Ersoy'un 14 sene boyunca Birol Gürkanlı ile nişanlılık yaptığını bilmeniz bir ön bilgi olarak yeterli. Takvimler 1998 yılını gösterdiğinde de magazin dünyası, Bülent Ersoy'un Çeşme tatili esnasnda tanıştığı bir beyefendi ile e-v-len-mesiyle çalkalanıyordu..
Cem Adler adlı bu genç, o zamanlar 17 yaşında, Diva da 46 yaşındaydı. Bu e-vlilik için Cem Adler'in ailesinin onay vermesi gerekiyordu, verdiler de... Bülent Ersoy, kayınvalidesiyle oldukça yakın dosttu aynı zamanda. Fakat 1 yıl sonra çift Cem Adler'in Ersoy'u aldatması sebebiyle boşandı. Ardından da tarafların birbirini oldukça tuhaf şeylerle suçlama kısmı başlıyor.. Fatma Adler, Bülent Ersoy'un katıldığı bir programa bağlanıp şu açıklamada bulundu: "Ben Çeşme'de gümüşçülük yapıyordum. Cem Adler 17 yaşındaydı. Bülent Ersoy, dükkana uğramış. Bir de geldim Cem yok, alıp restorana götürmüş. Gittim beni almadılar... Bana korkma bir şey olmaz, sohbet ediyorlar dedi. Ben evime döndüm. O günden sonra birlikte gezmelere başladılar. Ben çok üzüldüm... O zamanlar yanlarında olmaya mecburdum. Oğlumu kaybetmemek adına yanlarında gözüktüm hep... Bizi tehdit ettin. Oğlumun yaptığı işlere engel oldun... Senin yüzünden oğlum h-o-mo-s-e-ks-üel-likle suçlandı, iş kuramadı... Ve hiç sevmediği bir ülkeye, Almanya'ya gidip, 4 yıl boyunca psikolojik tedavi gördü."
Fatma Adler "Bülent Ersoy ve ben bu çocuğa yaşattıklarımızdan dolayı cehennemin en dibinde yer alacağız" demişti fakat Bülent Ersoy, rahatlığından ödün vermeden olaylara şu sözlerle yanıt vermişti: "Ben insanlar için ancak milli piyangoyum, milli piyangoyu kaybettikten sonra böyle durumları yaratabiliyorlar. Bunlar hiçbir yerde dikiş tutturamamış, kaybetmiş insanların feryatları. Kesin ve net olarak ben insanlar için bir milli piyangoyumdur. Bir tek söz söyleyeceğim; 17 yaşındaki bir çocuk kanunlar çerçevesinde e-vlilik yapabilir mi? Kanunen ailesi izin vermeden evlenebilir mi? Demek ki ailesi imza vermiş de evlenmiş Cem Adler... Ben tabanca zoruyla mı imza attırdım bu insanlara? Şu anda neden ağlıyor? Ben mafya kadın mıyım? Hadi mafyayım, şimdi bunları söylüyorken korkmuyor mu? Aldatıldığım için ayrıldım dedim ama asıl şeyleri söylersem... Bana yakışmaz içimde tutacağım.''

Bülent Ersoy Hakkında


FOTO GALERİLER

DAHA NEKADAR © 2015 Tüm hakları saklıdır   [Künye]   [İletişim]   [Kullanım ve Gizlilik şartları]   [Rss]   
Adres:
İletişim: